Брендування плічок

Брендовані плічки - спосіб ефектно представити свій бренд

"Пласт-Системи" - виробник плічок для магазинів, хімчисток, пралень, весільних салонів, швейних підприємств. На сайті можна замовити не тільки прості вішалки, а й брендовані плічки, здатні підкреслити статус вашої компанії.

Брендовані аксесуари прикрасять торгове приміщення, розкажуть про важливість корпоративного стилю компанії для власника бізнесу. Також брендовані вішалки послужать додатковим нагадуванням клієнту про ім'я компанії.

Плічка з логотипом - відмінна реклама бізнесу

Плічка для одягу від виробника виготовлені з пластику, дерева або металу. Логотип наносять на узголів’я плічок, іноді на окремі вставки. Для друку підходить будь-який колір з палітри.

Брендовані плічки можна отримати декількома способами:

1. Тампонний друк

Малюнок наноситься фарбою, яка подається на кліше. Зайва фарба видаляється за допомогою ракеля. Тампон після зіткнення з кліше вбирає фарбу і передає логотип або інше зображення на поверхню, призначену для друку.

Кліше виготовляється під кожен проект і може використовуватися багаторазово. Техніка дозволяє наносити логотипи одночасно 2-3 кольорів. Завдяки еластичному проміжному елементу наносити зображення можна на вішалки з вигинами.

2. Термодрук

Метод полягає в застосуванні плівки для хотстемпінга і об'ємних матриць з матеріалу, який має високу теплопровідність. Матриця нагрівається до температури 100 ° C і стикається з плівкою. Цей процес активізує шар клею, який з лаком і фрагментами алюмінію переноситься на вішалку і залишається у вигляді малюнка або напису.

Результат термодруку міцний і не стирається, навіть якщо брендовані плічки використовуються постійно. Технологія славиться не тільки практичністю, але і виразним блиском. Метод використовується для нанесення золотистого або сріблястого кольору.

3. Об'ємний логотип

Найбільш ефектний спосіб брендування - застосування матриці, яка залишає відбиток в процесі лиття пластмаси. Матриця розробляється окремо під кожен логотип, тому на початковому етапі виникає потреба в додаткових витратах. Брендовані плічки, створені таким методом, надають одежі солідності і відразу привертають увагу покупця.

Залежно від деталей замовлення - кольору елементів фірмового стилю, розмірів і кількості дрібних деталей, підбирається варіант друку. Всі брендовані вішалки перевіряються на якість і мають сертифікати відповідності.

Виробництво «Пласт-системи»: кількість і терміни

Компанія «Пласт-системи» функціонує з 2004-го року. Виробництво знаходиться в Хмельницькому, але виробник надає послуги фірмам по Україні та Європі.

Щоб замовити брендовані плічки, необхідно вибрати спосіб нанесення друку. Брендування продукції відбувається тільки після виготовлення кліше.

  • Виготовлення кліше для методу тамподрук займає 3-5 днів.
  • Для термодруку - 1-2 тижні.
  • Для об'ємного логотипу - 1-5 тижнів.

Штамп розробляється один раз, потім клієнт просто замовляє нанесення. Придбати брендовані плічки можна оптом - від 100 штук однієї моделі.

Ціна на фірмові вішалки залежить від тиражу, типу друку, кількості кольорів в одному зображенні.

Щоб отримати більш детальну інформацію, звертайтеся за консультацією.

Залишити заявку