Переробка відходів виробництва - наш вибір!


Практично всі відходи в нашій країні викидаються в загальний сміттєвий бак, після чого їх вивозять на сміттєві полігони. Тільки останні кілька років люди почали сортувати відходи і думати про те, наскільки шкідливе поховання на полігонах. Сміття виробляє токсичні речовини, отруюючи ресурси, без яких неможливе життя людей і природи - повітря, вода, земля. Виділені токсичні речовини стають причиною багатьох серйозних захворювань і приносять непоправної шкоди всьому, що нас оточує.

За один рік 1 людина «створює» близько 400 кг сміття, для виробничих підприємств ця цифра в кілька разів більша. Якщо не вживати ніяких дій, то зовсім скоро наша планета перетвориться в один великий сміттєвий полігон.

Раціональний спосіб поводження з відходами - сортування і переробка. Вторинній переробці піддається близько 80% відходів виробництва компанії «Пласт-системи», тому ми активно впроваджуємо цю технологію на своїй фірмі.

Рециклінг дозволяє повторно використовувати продукт, отриманий під час переробки відходів. Це ніяк не впливає на якість продукції або зовнішній вигляд виробів, оскільки до всіх виробів пред'являються однакові вимоги.

Крім того, противні запахи, що виділяються в процесі переробки, усуваємо за допомогою спеціальних добавок. А значить, думку про те, що результат рециклінгу - це матеріали, що неприємно пахнуть, можна сміливо назвати міфом.

Чому ми займаємося переробкою відходів свого виробництва?

  • Нам не все одно на наше майбутнє, на майбутнє наших дітей і планети в цілому. Якщо переробляти відходи (все, не тільки виробничі), то можна захистити ресурси - землю, воду, повітря від нищівного впливу шкідливих речовин.
  • Використовуючи вдруге сировину, ми зберігаємо ресурси. Наприклад, одна тонна зібраної макулатури збереже 10-17 дерев, а зі 100 пластикових пляшок можна виготовити пластиковий стілець.
  • Рециклінг - ще одна причина низької ціни на нашу продукцію. Через вторинне використання матеріалів ми скорочуємо витрати, а значить, не потребуємо додаткових націнок.
  • Це дозволяє утримувати порядок у всьому.

Якщо продукт вже не піддається рециклінгу, то його чекає утилізація. Цей метод використовується лише в тому випадку, коли з відходів вже просто нічого "вичавити".

Переробка відходів - один з доступних способів зробити світ кращим, тому компанія «Пласт-системи» всіляко намагається підтримувати цю ініціативу.