Розширюємо асортимент товарів


Останні роки компанія «Пласт-системи» розширює асортимент продукції і зараз в каталозі присутні близько 1000 найменувань товарних позицій. Розширення направлено на хазяйські товари, без яких не так зручно обходитися в побуті або на роботі.

Активні лінії виробництва

Щітки для одягу

  • Щітки для одягу, що застосовуються кожен день або через день всі 4 сезони. Це товар, який вже багато років користується попитом і гідної альтернативи йому ще не знайшли. Щітки нашого виробництва клієнти люблять за щетинки середньої жорсткості, які усувають забруднення, але не шкодять одежі.

Липкі ролики

  • Виробляємо липкі ролики, призначені не тільки для чищення одягу, але і для догляду за салоном авто або меблями.

Набори вішалок

  • Пропонуємо вішалки для будинку, офісу, магазинів, пралень, хімчисток, виставок та інших заходів. Виробляємо набори вішалок для штанів, спідниць, суконь, костюмів, верхнього одягу, аксесуарів. Придбати можна вироби як стандартних форм, так і неординарних.

Чохли для одягу

  • Не так давно запустили і активно розвиваємо лінію з виробництва чохлів для одягу. Для пошиття чохлів використовуємо самі ходові матеріали - ПВХ або спанбонд. Пошити чохли можемо для будь-яких нарядів, будь-якого фасону.

Лопатки для взуття

  • Випускаємо лопатки для взуття - довгі і короткі, з вигинами, з логотипами та без. До вибору доступні всі кольори.

Промо-сумки

  • Пропонуємо виробництво сумок з спанбонду. Це відмінна заміна целофановим пакетам, безпечна для навколишнього середовища. Такі сумки часто використовують в якості промо-матеріалів. На тканину легко наноситься логотип, слоган, зображення і навіть фотографії. Якщо замовити промо-сумку, наприклад, для конференції, цікаво оформивши виріб, люди будуть використовувати товар, рекламуючи його і не вимагаючи за таку рекламу грошей.

Крім того, виробляємо хляпавки для мух та інші корисні товари. Якщо в каталозі ви не знайшли потрібної продукції, то зателефонуйте нам. Можливе виготовлення за вашим завданням.

Співпрацюємо з компаніями в Хмельницькому, по всій Україні, також є клієнти зі Східної Європи. Це магазини, виробничі підприємства, хімчистки і багато інших бізнесів. Оскільки ціна на всі вироби низька, зацікавлені в оптовому покупцеві. Щоб дізнатися більше про нові товарні позиції, телефонуйте.