Товари для господарства

Товари для господарства

Товари для господарства від виробника «Пласт-системи»

Комфортне життя без господарських товарів неможливе. Компанія «Пласт-системи» вже більше 15-ти років виробляє і реалізує товари для господарства, пропонуючи оптом продукцію для маленьких і великих магазинів, хімчисток, виробничих підприємств і т.д.

Асортимент товарів для господарства

У каталозі представлені наступні товари для господарства:

 • Мильниці зі щільного пластику. Цікава і популярна модель  – в формі черепашки. Виготовимо в білому, червоному, зеленому, чорному або іншому кольорі під замовлення.
 • Гребінці  – з короткими або довгими зубчиками, з ручками або без.
 • Диспенсери для скотчу – створені під стандартну ширину стрічки. Якщо вам потрібні вужчі або ширші, повідомте менеджеру – можливе виробництво під індивідуальне замовлення.
 • Пластикові ланцюжки  – призначені для огородження небезпечної території, ділянок, де ведуться ремонтні роботи або ділянок, на які просто не можна заходити. Ланцюжок яскравий та помітний здалеку.
 • Лопатки для взуття із пластику, який не боїться навантажень. Форма лопаток зігнута, розрахована під будь-який вид взуття.
 • Липкі ролики для чищення одягу, салону авто або м'яких меблів. Забруднені шари в таких роликах легко видаляються завдяки намотуванню по діагоналі.
 • Щітки для одягу і взуття з дерев'яними колодками  – недорогі, міцні, користуються попитом. Оптимальна жорсткість щетини призначена для усунення невеликих забруднень.
 • Пластикові щітки з тканинною вставкою із поворотним механізмом – для чищення одягу і текстилю, в домашньому господарстві і на виробництві.
 • Різнокольорові прищіпки з веселим дизайном. Завдяки міцним кріпленням прищіпки незамінні на кухні, у ванній, на дачі.
 • Для швейних підприємств і пакувальних цехів компанія «Пласт-системи» пропонує безліч товарів, в тому числі і прозорі пластикові тримачі для бирок. Завдяки надійним защіпкам та якісним матеріалам бирки міцно прикріплюються до будь-яких виробів. Також на сайті представлена ​​й інша пластикова фурнітура від виробника, необхідна для упаковки і зберігання продукції.
 • Сумки із спанбонду – відмінна заміна пакетів. Такі сумки можна використовувати просто у побуті. Для виробників і продавців – це ще один варіант оригінальної подачі товару. Ми можемо нанести на виріб логотип і тоді ви додатково отримаєте недорогу рекламу свого бренду.

Також виробник пропонує до замовлення ланчбокси або пластикові контейнери будь-яких розмірів, кошики, санки, хляпавки для комах та інші товари для господарства.

Компанія «Пласт-системи» часто виробляє товари для господарства під вимоги клієнтів. В каталозі може не бути тих виробів, розмірів чи кольору, які вам потрібні. Але рекомендуємо вам уточнювати інформацію про наявність або можливості виробництва у менеджера.

Товари для господарства від виробника за привабливими цінами

Вартість товарів, які пропонує виробник, в кілька разів нижча, ніж ціни на той же товар у посередників. Наша політика базується на тому, що господарські товари не повинні коштувати дорого, тому оптовим замовникам співпрацювати з нашою компанією – завжди вигідно.

На всю продукцію, представлену в каталозі, в тому числі і найдрібнішу, є сертифікати відповідності. Тому за невеликі гроші ви отримаєте якісний продукт.

Виробництво знаходиться в Хмельницькому, але доставка товарів для господарства реалізується по всій Україні.